Donderdag 20 juni 2019
  • 0 items

Neem contact met ons op.
  • vrijdag 4 oktober
  • Pieter Derks

  • Pieter doet het op zijn manier
     

    UITVERKOCHT

    Alle kaarten voor deze voorstelling zijn verkocht. Wilt u in de wachtrij? Bel ons: 0181-310473 of mail naar reserveringen@theatertweehondjes.nl
     

Meer informatie
20:15 uur
  • zondag 6 oktober
  • De wereld & Ko 8+

  • Ontroerende familievoorstelling over de waarheid
     

Koop hier uw tickets
Meer informatie
15:00 uur | € 8,50
  • donderdag 10 oktober
  • Jeroen van Merwijk

  • “Het genie van Van Merwijk gloeit fel in zijn liedjes.” (NRC)
     

Koop hier uw tickets
Meer informatie
20:15 uur | € 19,00
  • zaterdag 12 oktober
  • Gerard Alderliefste & Friends

  • Franse hits van toen en nu!
     

Koop hier uw tickets
Meer informatie
20:15 uur | € 21,00
  • zondag 13 oktober
  • Jasper Smit

  • Wat rijmt er op stoep?

Koop hier uw tickets
Meer informatie
15:00 uur | € 8,50

september 2018

zondag 9 september
 
  • Lefkop

Meer informatie
14:00 uur
woensdag 19 september
 
  • Theater Terra

Meer informatie
14:00 uur
vrijdag 28 september
 
  • Katinka Polderman

Meer informatie
20:15 uur

september 2018

zaterdag 29 september
 
  • Youp van 't Hek

Meer informatie
20:15 uur

oktober 2018

vrijdag 5 oktober
 
  • Patrick Laureij

Meer informatie
20:15 uur
zaterdag 6 oktober
 
  • De Toneelmakerij

Meer informatie
19:30 uur
vrijdag 12 oktober
 
  • Richard Groenendijk

Meer informatie
20:15 uur

oktober 2018

zondag 14 oktober
 
  • Houtjetouwtje

Meer informatie
14:00 uur
donderdag 18 oktober
 
  • Theatergroep De Kale

Meer informatie
20:15 uur
vrijdag 19 oktober
 
  • Sjors van der Panne

Meer informatie
20:15 uur

oktober 2018

zondag 21 oktober
 
  • Sara Moreira Marques, Aart den Ouden en Jannie den Ouden-Muller

Meer informatie
14:00 uur
woensdag 24 oktober
 
  • Onder het Buro

Meer informatie
14:00 uur
zondag 28 oktober
 
  • Dichters, muzikanten en vertellers

Meer informatie
13:00 uur

november 2018

vrijdag 2 november
 
  • Marc de Hond

Meer informatie
20:15 uur
vrijdag 9 november
 
  • Javier Guzman

Meer informatie
20:15 uur
zaterdag 10 november
 
  • Lakshmi

Meer informatie
20:15 uur

november 2018

zondag 11 november
 
  • Mark van Vliet

Meer informatie
14:00 uur
donderdag 15 november
 
  • Soroptimistclub VPR

Meer informatie
20:15 uur
vrijdag 16 november
 
  • Musicalgroep Allegro

Meer informatie
20:00 uur

november 2018

zondag 18 november
 
  • SPIJKERS

Meer informatie
15:00 uur
donderdag 22 november
 
  • Miranda & Miranda

Meer informatie
19:30 uur
vrijdag 23 november
 
  • Henry van Loon

Meer informatie
20:15 uur

november 2018

zaterdag 24 november
 
  • Terence Hansen, Johan Frauenfelder en Roy de Rijke

Meer informatie
20:15 uur
zondag 25 november
 
  • Dichters, muzikanten en vertellers

Meer informatie
13:00 uur
woensdag 28 november
 
  • Koeterwaals

Meer informatie
14:00 uur

november 2018

vrijdag 30 november
 
  • DOX

Meer informatie
19:30 uur

december 2018

zaterdag 1 december
 
  • O'Dreams

Meer informatie
20:15 uur
vrijdag 7 december
 
  • Oeloek

Meer informatie
20:15 uur
zaterdag 8 december
 
  • Forever 27

Meer informatie
20:15 uur

december 2018

zondag 9 december
 
  • De Toren van Geluid

Meer informatie
14:00 uur
zaterdag 15 december
 
  • Mylou Frencken

Meer informatie
20:15 uur
vrijdag 21 december
 
  • Anke Timmer en Esmay Usmany

Meer informatie
20:15 uur

december 2018

vrijdag 28 december
 
  • The Wieners

Meer informatie
20:15 uur
zaterdag 29 december
 
  • Op Sterk Water

Meer informatie
20:15 uur

januari 2019

zaterdag 12 januari
 
  • Marjolijn van Kooten

Meer informatie
20:15 uur
zondag 13 januari
 
  • Poppentheater Koekla

Meer informatie
14:00 uur
vrijdag 18 januari
 
  • Peter Faber

Meer informatie
20:15 uur

januari 2019

zaterdag 19 januari
 
  • Eric Vloeimans en Juan Pablo Dobal

Meer informatie
20:15 uur
zondag 20 januari
 
  • Roy en Hedy Grunewald

Meer informatie
14:00 uur
woensdag 23 januari
 
  • Theatergroep Knars

Meer informatie
14:00 uur

januari 2019

vrijdag 25 januari
 
  • Groen en Van Lien

Meer informatie
19:30 uur
zaterdag 26 januari
 
  • De Fransse Eijkel

Meer informatie
20:15 uur
zondag 27 januari
 
  • Dichters, vertellers en muzikanten

Meer informatie
13:00 uur

februari 2019

vrijdag 1 februari
 
  • Vincent Bijlo

Meer informatie
20:15 uur
zaterdag 2 februari
 
  • Holland Dance Festival

Meer informatie
20:15 uur
vrijdag 8 februari
 
  • Cameretten Finaletournee

Meer informatie
20:15 uur

februari 2019

zaterdag 9 februari
 
  • In the name of...

Meer informatie
20:15 uur
zondag 10 februari
 
  • Heer Otto

Meer informatie
14:00 uur
vrijdag 15 februari
 
  • Helinium On Stage

Meer informatie
19:30 uur

februari 2019

zaterdag 16 februari
 
  • Christel de Laat

Meer informatie
20:15 uur
vrijdag 22 februari
 
  • Arijan van Bavel, Miryanna van Reeden e.a.

Meer informatie
20:15 uur
zaterdag 23 februari
 
  • The Amazing Stroopwafels

Meer informatie
20:15 uur

februari 2019

zondag 24 februari
 
  • Dichters, vertellers en muzikanten

Meer informatie
13:30 uur
woensdag 27 februari
 
  • Dikkie Dik 2+

Meer informatie
14:00 uur

maart 2019

vrijdag 1 maart
 
  • Joke Bruijs met Musica Extrema

Meer informatie
20:15 uur
zaterdag 2 maart
 
  • Vrijdag & Sandifort

Meer informatie
20:15 uur
vrijdag 8 maart
 
  • Soroptimist filmavond

Meer informatie
20:00 uur

maart 2019

zaterdag 9 maart
 
  • Stefano Keizers

Meer informatie
20:15 uur
zondag 10 maart
 
  • Koning van Katoren 6+

Meer informatie
14:00 uur
vrijdag 15 maart
 
  • Jeugdtheater Hofplein

Meer informatie
19:30 uur

maart 2019

zaterdag 16 maart
 
  • Con Brio

Meer informatie
14:00 uur
zaterdag 16 maart
 
  • Con Brio

Meer informatie
20:00 uur
dinsdag 19 maart
 
  • Abafazi

Meer informatie
20:15 uur

maart 2019

vrijdag 22 maart
 
  • SALLY dansgezelschap Maastricht

Meer informatie
19:30 uur
zaterdag 23 maart
 
  • Toneelvereniging Gunda

Meer informatie
20:00 uur
zondag 24 maart
 
  • Joris Linssen & Caramba

Meer informatie
14:00 uur